Захист від COVID19 — страхова компанія ARX Life поліпшила програму «Антивірус»

Захист від COVID19 — страхова компанія ARX Life поліпшила програму «Антивірус»

  • Категория: Акции и скидки
  • Просмотров: 245
Ratings
(0)

Страхова компанія ARX Life доповнила програму страхування життя "Антивірус" новою зручною опцією і збільшила суму виплат.

Наразі програма пропонує:

Страхування на випадок захворювання «пневмонія» будь-якого характеру (бактеріальна, атипова, вірусна, в тому числі викликана COVID-19) з проведеної госпіталізацією і стаціонарним лікуванням. Виплата – 100% від страхової суми.

Страхування при настанні захворювання «пневмонія» будь-якого характеру (бактеріальна, атипова, вірусна, в тому числі викликана COVID-19) з проведеним амбулаторним лікуванням.Виплата – 25% від страхової суми.

Страхування на випадок передчасного відходу з життя за будь-якої причини. Виплата – 100% від страхової суми.

Страхові суми за програмою Антивірус складають від 10 000 до 50 000 грн, терміни договору - від 3 до 6 місяців.

«Ми внесли зміни в продукт, беручи до уваги досвід врегулювання подій та побажання наших клієнтів - каже Тетяна Данова, заступник генерального директора з продажу страховї компанії ARX Life.- Ми надали можливість застрахованим отримувати виплати у випадку будь-яких пневмоній, адже аналізи можуть і не показувати наявність вірусу, а лікування потребує витрат.

Зараз спостерігається серйозна проблема в країні з наявністю місць для госпіталізації, тому ми включили в продукт виплату по захворюванню на пневмонію під час лікування в амбулаторних умовах, в тому числі дома. Таким чином, наші клієнти, які, на жаль, захворіли на пневмонію, отримають допомогу завжди. Можна вибрати як страхову суму, так і термін дії договору. Від цих параметрів залежить вартість страхування. Ми пропонуємо ринку актуальний страховий продукт, який простий в розумінні і прозорий з точки зору виплат.»

Страховий договір за програмою «Антивірус» може бути укладений онлайн, тарифи залежать від статі і віку застрахованої особи. Застрахуватися можуть люди у віці від 1 до 59 років, які не хворіють на діабет і не мають злоякісних новоутворень.

При оформленні договору ніяких тестів робити не потрібно. Договір починає діяти з 14-го дня з моменту підписання

Печать  E-mail

Related Articles